0

Умови доставки

Умови доставки планшетів Alldocube по Україні:

Самовивіз:
Будь-яке замовлення Ви можете забрати в нашому магазині за адресою проспект Степана Бандери, 21, офіс: 446 (Вхід біля магазину Samsung на розі будівлі, далі на ліфті на 4-тий поверх).
Перед виїздом, обов'язково, будь ласка, зателефонуйте та уточніть наявність в магазині товару, номер замовлення, або попередньо залиште заявку на сайті.

Доставка по Києву:
Доставка по Києву здійснюється безпосередньо за вказаною Клієнтом адресою - до під'їзду, квартирі або офіс (згідно з домовленістю з клієнтом).
Ціна доставки:
- Планшети (до 5 кг об'ємної ваги) - 100 грн.
- Доставка здійснюється з 9:00 до 18:00 в будні дні в день замовлення або на наступний день.
За Вашим бажанням, замовлення може бути доставлений після 18.00 або у вихідні дні. Вартість доставки при цьому обумовлюється окремо.
(Кур'єрам заборонено заходити в приміщення (під'їзд, квартиру, будинок, офіс), - замовлений товар доставляється до входу в будівлю!)

Доставка по Україні:
- Доставка в інші міста України здійснюється тільки компанією "НОВА ПОШТА". Згідно з тарифами перевізника. Базові тарифи: https://novaposhta.ua/basic_tariffs

Способи оплати (в залежності від способу доставки)
- Готівковий розрахунок (в офісі, під час кур'єрської доставки, у відділенні Нової Пошти при відправці по Україні).
- Безготівковий розрахунок. На підставі виставленого магазином рахунку на оплату товару. Всі ціни на сайті включають в себе ПДВ.
Back to Top