0

Перелік способів оплати та доставлення планшетів ALLDOCUBE

Цінуючи Ваш час та Ваші побажання, пропонуємо перелік способів оплати та доставлення планшетів ALLDOCUBE:Оплата товарів при отриманні замовлення. Зручний спосіб оплати замовлення, який дає можливість перевірити замовлення під час отримання товару на складі або при доставці замовлення кур'єром за адресою. Вартість послуг 2% від суми замовлення оплачує покупець.


  

Онлайн оплата на сайті картками Visa/MasterCard - LiqPay миттєва безготівкова оплата безпосередньо при оформленні замовлення. Оплата товару можливо банківською карткою Visa або MasterCard. Замовлення з оплатою Visa/MasterCard будуть відправлені лише після підтвердження оплати.Банківський переказ - передоплата згідно Рахунок-фактура. Після підтвердження замовлення Вам буде запропоновано Рахунок-фактура з ПДВ або без залежно від виду оподаткування компанії платника. Для здійснення грошового переказу та оплати замовлення. Замовлення з оплатою Банківським переказом будуть відправлені лише після підтвердження оплати.


Способи доставки:

Самовивіз:

Будь-яке замовлення Ви можете забрати в нашому магазині за адресою: Київ, проспект Степана Бандери, 21, оф. 446.

Перед виїздом будь ласка зателефонуйте і уточніть наявність товару, що цікавить, або попередньо залиште замовлення на сайті.

Доставка по Києву

Доставка по Києву здійснюється безпосередньо за вказаною Клієнтом адресою - до під'їзду. Вартість доставки: - 120 грн. - Доставка здійснюється з 9:00 до 18:00 в будні дні на наступний день після замовлення. За Вашим бажанням, замовлення може бути доставлене після 18.00 або у вихідні дні. Вартість доставки при цьому обумовлюється окремо. Кур'єрам заборонено заходити в приміщення (під'їзд, квартиру, будинок, офіс), - замовлений товар доставляється до входу в будівлю!

Доставка по Україні:

Доставка в інші міста України здійснюються компанією "НОВА ПОШТА"

Back to Top