0

Про компанію та планшети ALLDOCUBE


To be continued...

Технології змінюють наше життя, дослідження на цьому шляху нескінченні, ALLDOCUBE завжди прагне впроваджувати інновації для кращого життя людей. 

Далі буде...

2018-2019

Накопичені за ці роки знання та досвід створення нових та передових сучасних пристроїв, ALLDOCUBE розробили інтелектуальні навчальні продукти для дітей, прагнучи дослідити область поєднання штучного інтелекту та освіти.

Підписано новий контракт з компанією Qualcomm® На базі їх процесора був створений супер сучасний планшет X NEO з чудовими характеристиками: високою продуктивністю, AMOLED дисплеєм і функцією швидкої зарядки!

2017

ALLDOCUBE випустив перший ноутбук Thinker у співпраці з Intel і Microsoft, розпочавши нову стратегію в цьому році.

2016

Цього року ALLDOCUBE запустив планшетний ПК I9 за сприяння Intel, який оснащений процесором Intel шостого покоління. Тим часом суперзірка Китаю Ван Оу та Лю Янь стали нашим партнером і допомогли нам представити наш бренд планшетів у всьому світі.

2014

Цього року ALLDOCUBE співпрацював з Microsoft, Intel та JD.com, випустив перший планшет на  Windows 10, вартість якого не перевищувала однієї тисячи юанів, це нова ера в планшетних ПК.

2013

Спільно з MediaTek.Inc ми запустили перший фаблет TALK7X, який створив провідний міф про продажі завдяки електронному бізнесу в інтернеті. 

2009

Цього року ALLDOCUBE почав виходити на виробництві нових та сучасних планшетних ПК.

Ми випустили дуже популярну і надійну модель планшету U9GT на ринок Азії і Європи завдяки цьому, став провідним брендом планшетів у Китаї.

2005

    Компанія ALLDOCUBE була створена у 2005 році, тоді ми розробили та випустили першу кольорову модель цифрового відеопрогравача на ринку Китаю.

    Також у 2008 році ми успішно випустили першу професійну модель HiFi плеєра, яка була розроблена в американському BBE Sound, Inc.

Back to Top